Skip Navigation Linksآرکا صنعت تیوان > صفحه اصلی > درباره ما

درباره ما

چشم انداز ما

شرکت آرکا صنعت تیوان در نظر دارد با حفظ استاندارد های بین المللی در بالاترین سطح کیفیت و نیز مشتری مداری، پیشگام در صنعت پلاستیک بوده و علاوه بر آن یک برند معتبر، قابل اعتماد و ارجح باشد. با جلب رضایت مشتریان در زمینه خدمات رسانی پس از فروش و حفظ کیفیت محصولات، موفقیت های خود را به عرصه بین المللی رسانده و یکی از نام های پیشرو در صنعت پلاستیک باشد.

 

ماموریت

شرکت آرکا صنعت تیوان ماموریت دارد تا با حمایت و کمک به واردات محصولات با کیفیت، علاوه بر اشتغال زایی، در جهت بهبود خدمات رسانی به مشتریان به نفع اقتصاد ملی، رسالت خود را در این زمینه به عمل آورد.

خدمت رسانی با حفظ کیفیت بنیادین با به کارگیری فناوری روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و همچنین آموزش های صحیح و کاربردی در راستای به کار گیری این اصول، برای رفع نیاز های بازار و تضمین پایداری، سر لوحه ما در شرکت آرکا صنعت تیوان می باشد.

 

استراتژی ما

حفظ و تقویت جایگاه شرکت آرکا صنعت تیوان در بخش جوش پلاستیک با افزایش واردات تجهیزات جوش پلاستیک و تنوع محصولات در بخش جوش پلاستیک.

استراتژی شرکت آرکا صنعت تیوان تبدیل شدن به برندی است که نوآوری و تفاوت را در صنعت جوش پلاستیک در سطح بین المللی به ارمغان آورد.

 

سرلوحه ما

شرکت آرکا صنعت تیوان طبق اصول تغییر ناپذیر و پایدار خود مانند "مشتری مداری" عمل می کند. وارد کردن تجهیزات با کیفیت با قیمت مناسب و تحویل فوری این تجهیزات به مشتریان از دیگر تعهدات ما به مشتریان آرکا صنعت تیوان می باشد. بر همین اساس آرکا صنعت تیوان با تکیه بر ارائه خدمات با کیفیت، صداقت و کیفیت پایه گذاری شده و با حضور شما مشتریان آرکا صنعت تیوان در مسیر رشد و شکوفایی گام بر میدارد.

AST1 , کلیه حقوق محفوظ است.
برنامه نویسی و طراحی سایت توسط اکسیر.
Top